Ovládání virtuální prohlídky

Ve virtuální prohlídce si můžete volně prohlížet okolí. Jednotlivé prohlídky jsou propojeny do virtuálních procházek. Mezi nimi se můžete přemisťovat několika způsoby - kliknutím na spojovací bod v zorném poli, výběrem z roletkového menu a nebo kliknutím na bod v mapě (mapa není vždy součástí prohlídky).

Ovládání pomocí myší

Nejjednoduší způsob ovládání virtuální prohlídky. Pohybem myši se stisknutým levým tlačítkem myši se rozhlížíte po okolí. Kolečkem myši můžete pohled přibližovat nebo oddalovat.

Ovládání klávesnicí

K rozhlížení po okolí použijte směrové šipky klávesnice. Pro přiblížení nebo oddálení pohledu slouží klávesy + a -.

Problémy se spuštěním virtuální prohlídky

Obecně doporučujeme používat aktuální verzi internetového prohlížeče. Pokud používáte Internet Explorer, aktualizace jsou bezplatné v rámci licence Windows, pokud používáte jiné prohlížeče (Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome), jsou aktualizace zcela zdarma.

Chybějící nebo zastaralý přehrávač Flash

Pro spuštění virtuální prohlídky je nutné mít nainstalovaný Adobe Flash Player verze 9 nebo vyšší. Pokud máte na PC starší verzi, proveïte aktu alizaci. V případě, že Adobe Flash Player nemáte nainstalovaný, můžete ho zdarma stáhnout a nainstalovat ze stránek výrobce.

Vypnutý JavaScript

Problém se zobrazením virtuální prohlídky může způsobovat vypnutý JavaScript v nastavení internetového prohlížeče. V takovém případě stačí funkci povolit.

O virtuálních prohlídkách

Jak se vytváří virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky vznikají z fotografických snímků za pomocí zvláštního fotografického vybavení. Fotografie jsou zpracovány na počítači a poté se z nich vytvoří virtuální prohlídka ve formátu flash nebo exe.

Jak dlouho trvá vytvoření virtuální prohlídky

Fotografování jedné prohlídky trvá cca 15 minut, takže například “Malý balíček” je nasnímán asi za hodinu. Po nafocení následuje zpracování v kanceláři. Prezentace je hotová asi za 14 dní, záleží na rozsahu prací.

 

© 2019 školy-virtuálně.cz | vytvořili DělámeToDobře.cz

Doporučujeme: ručně vyráběné kované nože Güde Solingen na www.noze.shop. Produktové fotografie Brno a grafické práce od Airshots.cz.