školy virtuálnì

Základní škola Lupáčova

 
Základní škola, Praha 3, Lupáčova 1 sídlí na hranici Olšanského náměstí a ulice Lupáčovy. Škola je významně orientována na cizí jazyky (rozšířená výuka) a využívání digitálních technologií.
Kliknutím zobrazíte virtuální procházku školou...  
 

Vysokorychlostní připojení k internetu a interaktivní didaktické technologie jsou dostupné ve všech učebnách. Máme navíc k dispozici 2 počítačové učebny. Ve Školním vzdělávacím programu „Lupáčovka“ klademe důraz nejen na vědomosti žáků, ale i na rozvoj dovedností, které žák využije v následném studiu či praxi (např. psaní všemi deseti).

budova školy

Lupáčovka je aktivní školou v rámci mezinárodní sítě škol UNESCO a v roce 2010 přijala nad jedním z preventivních projektů Kyberšikana – konflikt moderní školy patronaci Česká komise pro UNESCO.

 Samozřejmou aktivitou školy jsou poznávací a výměnné pobyty žáků v zemích Evropské unie. V roce 2010 vyjelo do těchto zemí více než 40% všech žáků.

 

Výuka cizího jazyka probíhá od prvního ročníku s možností rozšíření formou zájmové činnosti. Od pátého ročníku se pak vyučuje v rámci zájmových aktivit druhý cizí jazyk, od třídy šesté pak povinně.

 Na škole působí rodilí mluvčí, cizí jazyk je mnoha učiteli využíván i v rámci přírodovědných a společenskovědních předmětů.
Máme k dispozici vlastní Elearningový portál pro žáky i pro učitele.

 

Jsme fakultní školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, jsme přední školou ve využívání interaktivních technologií.

 

Podrobný přehled školních aktivit, fotogalerie a další informace o studiu jsou k dispozici na www.lupacovka.cz včetně tři dalších poddomén k jednotlivým programům a aktivitám školy.

 

kontakt


Kontakt

 
ADRESA:
Základní škola, Praha 3, Lupáčova 1
Lupáčova 1, Praha 3 - Žižkov
 
TELEFON:
222 719 321
222 715 691
 

 


Hodnocení: Průměrmé hodnocení: 3
Prezentaci hodnotil(o/i) 23 uživatelů
 

© 2019 školy-virtuálně.cz | vytvořili DělámeToDobře.cz

Doporučujeme: ručně vyráběné kované nože Güde Solingen na www.noze.shop. Produktové fotografie Brno a grafické práce od Airshots.cz.