školy virtuálnì

Park Lane International School

 
Mezinárodní základní škola Park Lane International School v Praze poskytuje kvalitní vzdělání v angličtině dětem všech národností.
Kliknutím zobrazíte virtuální procházku školou...  
 

Proč zvolit mezinárodní školu Park Lane International School?

 

Lokalita

Park Lane international School je umístěna na krásném a klidném místě uprostřed zeleně blízko centra v Praze 6 - Střešovice a je velmi dobře dostupná autem i městskou dopravou.

 

Zkušení učitelé

Výuku vedou kvalifikovaní učitelé, kteří mají zkušenosti s působením na mezinárodních školách po celém světě. Všichni vyučující si průběžně zvyšují odborné kvalifikace v rámci programu profesionálního rozvoje a jsou kvalitně připraveni vést děti na jejich cestě za poznáním a vzděláním.

 

Kapacita

Škola má kapacitu pro 200 dětí, a tak výuka probíhá v komorní, téměř rodinné atmosféře, kde se děti, učitelé i rodiče navzájem znají. Vzhledem k nižšímu počtu studentů i malému poměru studentů na učitele zajišťujeme individuální přístup ke všem žákům.

 

Výukové programy a osnovy

Výuka je vedena podle anglických osnov (English National Curriculum). Studenti skládají britské zkoušky SAT's na druhém stupni Park Lane International School pak britskou zkoušku, the British IGCSE exams. Součástí výuky jsou různé zájmové kroužky a program je obohacen i rozličnými sportovními a kulturními akcemi a výlety.

 

Český program

Český program je určený pro studenty české národnosti a je nedílnou součástí osnov školy. Poskytujeme kvalitní výuku jak českého jazyka tak výuku vybraných předmětů v češtině dle výukových programů ZŠ pro studenty české národnosti. Program začíná již ve třídě Reception, kde si děti procvičují základní znalosti a pokračuje v Year 1 (předškoláci), kde výuka děti připravuje na zvládnutí matematiky, českého jazyka a prvouky na základní škole. Od třídy Year 2 (1. třída základní školy) tvoří český program součást plnění povinné školní docházky, dle zákona 561/2004 Sb., paragraf 38 - plnění povinné školní docházky v zahraničí nebo v zahraniční škole na území České republiky, a zahrnuje výuku českého jazyka a dalších předmětů dle Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání schváleného MŠMT. Čeští studenti ukončí studium i složením maturitní zkoušky.


Vybavení budovy

Budova školy je nově zrekonstruovaná tak, aby splňovala veškeré požadavky nezbytné pro kvalitní výuku na prvním a druhém stupni. Světlé a velké učebny jsou vybaveny pohodlným nábytkem a nejmodernější technologií, ve škole je knihovna, tělocvična, multifunkční sportovní hřiště, zahrada a hudební salonek.

 

Chcete se dozvědět více?

Podívejte se na naše internetové stránky.


Kontakt

 
ADRESA:

Park Lane International School
Norbertov 3
Praha 6 - Střešovice
162 00

  
TELEFON:
+420 220 512 653
 
MOBIL:
+420 733 697 349
+420 733 696 580
 
E-MAIL:
info@parklane-is.com

INTERNETOVÉ STRÁNKY:
http://www.parklane-is.com
  

Hodnocení: Průměrmé hodnocení: 4
Prezentaci hodnotil(o/i) 8 uživatelů
 

© 2019 školy-virtuálně.cz | vytvořili DělámeToDobře.cz

Doporučujeme: ručně vyráběné kované nože Güde Solingen na www.noze.shop. Produktové fotografie Brno a grafické práce od Airshots.cz.