Jak usnadnit pohon? Odpovědí jsou frekvenční měniče a elektropřevodovky

komplety pohonu

Nabídka frekvenčních měničů a elektropřevodovek na trhu je široká. Mnohé parametry jako cena nebo kvalita vždy nejsou v ideálním poměru. Společnost Kelheim je na trhu s elektrickými pohonnými zařízeními již více než 8 let a za tuto dobu jsme získali řadu cenných zkušeností a poznatků. V rámci konceptu naší práce se zaměřujeme zejména na kvalitní výrobky, které pocházejí přímo od kvalitních výrobců, kteří jsou špičkami na trhu. Naší snahou je přinášet zákazníkům kvalitu v kombinaci se spolehlivostí, moderními trendy a inovacemi.

Dáváme do pozornosti akci

frekvencni menice na cerpadla
Frekvenční měniče na čerpadla

V naší nabídce vždy naleznete produkty, které jsou kvalitní. Také splňují požadovaná kritéria funkčnosti s ohledem na daný typ výrobku a jeho požadované využití. V aktuálním období bychom vám rádi dali do pozornosti frekvenční měniče na čerpadla, které jsou vhodné zejména pro použití do prašného prostředí a stříkající vodě. V našem aktuálním produktovém portfoliu najdete frekvenční měnič na čerpadlo s označením X550 s krytím IP65. Toto zařízení má široké průmyslové využití a mezi uživateli se obecně těší velké popularitě.

Pokud si nejste jisti, zda je tento frekvenční měnič na čerpadlo pro vás optimálním řešením, rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného zařízení a detailně vám všechno vysvětlíme. Na denní bázi komunikujeme s projektanty, konstruktéry a elektrikáři a společně hledáme nejvhodnější řešení pro vaše projekty.

Elektropevodovka na mlýnek na maso

V naší současné nabídce máme i vysoce kvalitní moderní pohony pro mlýnky na maso vhodné do provozů různých velikostí. Podnikatelé působící v tomto odvětví ocení moderní koncept, v rámci kterého si mohou poskládat komplet sestávající z elektromotoru a elektropřevodovky na mlýnek na maso podle vlastních preferencí. V prodeji máme k dispozici šnekové i čelní elektropřevodovky, ke kterým si můžete přidat i další nadstandardní příslušenství podle potřeby.

Komplety elektromotoru s elektropřevodovky pro mlýnky na maso máme skladem.

komplet pohonu
Komplet pro mlýnek na maso

Mezi významné charakteristiky šnekových elektropřevodovek, které máme v aktuální nabídce, patří jejich nízká hmotnost, možnost vysokého zatížení, tichý a plynulý chod, samosvornost a velmi příjemná cena v poměru ke kvalitě výrobku.

Čelní elektropřevodovky pro mlýnky na maso jsou vysoce účinné, přesné a disponují velkým točivým momentem. Všechna tato zařízení mají dlouhou životnost, což se jemně promítá i do jejich vyšší ceny.

Do kompletů si zákazník může vybrat z více jednofázových elektromotorů, které máme v nabídce na naší webové stránce.

V případě, že potřebujete poradit, neváhejte a obraťte se na nás s jakýmikoliv vašimi dotazy. Rádi pro vás najdeme to nejoptimálnější řešení.

You Might Also Like