Průmyslové elektromotory řady MS

elektromotory vybo

Indukční elektromotory řady MS nabízejí nadstandardní vybavení iv cenově dostupnější kategorii. Navzdory svému vybavení nezatíží vás rozpočet a budou zárukou dlouholeté spolehlivého provozu. Zaměřili jsme se na třífázové průmyslové elektromotory s výkonem nad 4 kW s připojením do trojúhelníku.

Elektromotory s třífázovým napájením jsou univerzálním pomocníkem napříč různými průmyslovými odvětvími a dnes byste jen těžko našli oblast, kde by nebylo možné jejich použití. Rychle se tak staly nejpoužívanějším zdrojem pohonu různých průmyslových zařízení od dopravníků přes míchačky, mlýny až po pily.

Elektromotory řady MS si vás získají nadstandardními prvky

elektromotor 4kw
ELEKTROMOTOR 4KW, MS112-2

Pokud hledáte ten nejideálnější elektromotor pro vaši provoz, neorientujte se jen podle výkonu. I takový elektromotor 4 kW ze série MS perfektně obstojí v náročných podmínkách a pod maximálním zatížením. Elektromotory 4kw se zesílenými ložisky, ocelovým krytem ventilátoru, vakuově impregnovaným vinutím a vyztuženými ložiskovými štíty. Strojně lisované statorové plechy jsou zas zárukou precizního zpracování.

Nejpopulárnější jsou 4 kW a 7 kW elektromotory

elektromotor 7kw
ELEKTROMOTOR 7.5KW, MS132-2

Elektromotory MS s výkonem 4 kW a vyšším se připojují do trojúhelníku, takže stejně je tomu i v případě pokud si pořídíte například elektromotor 7 kW či ještě vyšším výkonem. V souvislosti s indukčními elektromotory se určitě vyplatí zmínit i možnost doplňkových ochranných prvků. V rámci toho může být elektromotor vybaven hlavní a sekundární tepelnou ochranou, detektorem teploty či IR kabelem.

Při zapojování těchto elektromotorů do provozu je vždy důležité postupovat v souladu s instrukcemi výrobce a typovým štítkem. Jak jsme již uvedli, elektromotory 7kw řady MS s výkonem od 4 kW jsou vždy zapojeny do trojúhelníku, kdy je jmenovité napájecí napětí 400 V. Při výběru indukčního elektromotoru se neváhejte obrátit na náš tým odborníků.

Vždy pro vás najdeme to správné řešení.

You Might Also Like